1

Parukářka z ptačí perspektivy ...

Když jsem psal první komentář k těmto fotografiím, bylo na této stránce uvedeno: "Asi jste se ještě nikdy nesetkali s programem Google Earth, proto jsem pro Vás připravil ..."
Po čase, když jsem prováděl revizi stránek, jsem komentář přepsal na: "Program Google Earth asi znáte všichni. Ne všichni však máte možnost instalovat si uvedený program do počítače, proto jsem pro Vás připravil ..."
No a dnes už asi nikdo nechápe, proč by si něco měla instalovat do počítače, když je vše na webu na Google Maps. Ale moc Vás asi nezná flasheart.com.
V roce 2006 jsem separoval jsem několik družicových fotografií Parukářky. Tak třeba si je porovnáte s těmi dnešními ...photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz photo copyright parukarka.cz